(044) 383 49 51
(044)383 51 02

Про компанію

ТОВ «АВ-Технік Україна» молода динамічна компанія, яка на ринку продажу техніки та запасних частин всього лише 3 роки, але вже за цей час компанія зарекомендувала себе, як надійного партнера для сільгоспвиробників. Як показує практика останніх років, все більше сільгоспвиробників переходять до використання іноземної техніки, яка допомагає вчасно та ефективно виконувати всі необхідні технологічні процеси. З кожним роком техніка іноземного виробництва стає все більш ефективнішою та економнішою, але всі механізми мають властивість зношуватися.

Метою діяльності компанії – є налагодждення партнерських відносин з сільгоспвиробниками для впровадження у сільське господарство новітніх ефективних технологій обробітку грунту, посіву, захисту рослин, заготівлі кормів, збору врожаю. Для налагодження таких відносин компанія постійно інформує клієнтів про нові тенденції та винаходи у європейському сільському господарстві. За цей короткий термін діяльності вже не одне господарство в Україні переконалося у професіоналізмі, чесності та порядності компанії.

Компанія «АВ-Технік Україна» пропонує великий асортимент оригінальних і аналогових запчастин для сільськогосподарської техніки провідних виробників:

MaterMacc - пропашні, зернові, овочеві сівалки та міжрядні культиватори.

MaschioGaspardo – пропашні, зернові, овочеві сівалки, глибокорозпушувачі, мульчувачі, плуги, обприскувачі, дискові борони, культиватори

CLAAS - зернозбиральні і кормозбиральні комбайни, трактори, техніка для заготівлі кормів, навантажувачі.

JOHN DEERE - зернозбиральні і кормозбиральні комбайни, трактори, техніка для заготівлі кормів, навантажувачі.

LEMKEN - плуги, культиватори, борони, обприскувачі причіпні, сівалки.

GREAT PLAINS - грунтообробна і посівна техніка.

KUHN - грунтообробна і посівна техніка, техніка для заготівлі кормів.

Це лише маленька частина всього асортименту запаснихчастин, що пропонує ТОВ«АВ-Технік Україна» своїм клієнтам.

Наші спеціалісти індивідуально підходять до вирішення потреби кожного клієнта, на Ваш вибір може бути запропоновано декілька варіантів поставки запасних частин:

1. Оригінальні запасні частини

2. Альтернативні запасні частини європейської якості.

3. Збірний варіант прийнятний по ціні для кожного.

Дружній, висококваліфікований, енергійний колектив компанії завжди готовий Вам допомогти – це головна запорука успіху нашої компанії на ринку продажу сільськогосподарської техніки та запасних частин України. 

НАПИШІТЬ НАМ