fbpx
Подрібнювач пнів AHWI SF Подрібнювач пеньків AHWI SF розроблений для вибіркового або важкодоступного видалення пнів та корене.. Product #: SF based on 0 reviews

Подрібнювач пнів AHWI SF

Зазвичай, видалення пнів та коренів, трудомісткий процес, який вимагає багато зусиль або застосування дорогої важкої техніки. Але не завжди є можливість її застосування. Особливо в населених пунктах і містах.

Для таких завдань, ідеально підійде подрібнювач пнів AHWI SF від виробника AHWI, який призначений для вибіркового або важкодоступного видалення пнів і кореневищ на глибину до 120 см над поверхнею землі. При цьому, як правило, подріблений матеріал залишається в землі.

 General photo 1

Подрібнювач пнів AHWI SF являє собою фрезерний ротор (диск) з двостороннім приводом через розподільну коробку в поворотних опорах.

Механізм подрібнення (фрезерний диск) можна повертати як в радіальному так і в осьовому напрямках. Редуктор автоматично підлаштовується під рух консолі і основного важеля - мінімальний нахил карданного приводу (в моделях з карданним приводом). Загальна трансмісія працює в стандартному режимі. Підвищений ресурс роботи елементів головного приводу.

Подрібнювачі пнів AHWI SF настільки ергономічно оптимізовані, що оператор має повний огляд робочої зони в будь-який час, оскільки управління процесом здійснюється через кабельне дистанційне керування.

Operator

 Фрезерний диск з його індивідуальними змінними твердосплавними ножами забезпечують не тільки значного силу удару але і дозволяють мінімізувати витрати на технічне обслуговування. Нескладні болтові з'єднання ножів, дозволяють швидко змінювати їх при необхідності. А сам ріжучий механізм розроблений для високоефективного подрібнення.

SF1100

Використання подрібнювача пнів і кореневищ AHWI SF також має і економічну вигоду. Оскільки, по-перше, витрати на придбання та технічне обслуговування нижче, ніж у машин суцільного подрібнення, а по-друге немає ніяких витрат на вивезення та утилізацію пнів і залишків після звичайного видалення або дроблення на частини.

Подрібнювач пнів та кореневищ AHWI SF ідеально підійде для комунальних підприємств, дорожніх служб, фермерських господарств, агрохолдингів або служб з надання різних послуг у сфері сільського господарства, які можуть розширити свій асортимент послуг використовуючи дану машину для розчищення полів.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Модель Продуктивність трактора Ріжучий диск, мм. Вага, кг. Ріжуча частина Тип приводу
SF600H 65-125 л./хв. 600 310 Абразивні пластини із зубами, твердосплавні наконечники з карбідним покриттям Гідравлічний
SF900 80-180 к/с. 900 1300 Абразивні пластини із зубами, твердосплавні наконечники з карбідним покриттям, скребкові зуби Вал карданний
SF900H 90-280 л./хв. 900 730 Абразивні пластини із зубами, твердосплавні наконечники з карбідним покриттям, скребкові зуби Гідравлічний
SF1000 200-400 л/с. 1000 1950 Абразивні пластини із зубами, твердосплавні наконечники з карбідним покриттям, скребкові зуби Вал карданний
SF1100 150-260 л/с. 1100 3200 Абразивні пластини із зубами, твердосплавні наконечники з карбідним покриттям, скребкові зуби Комбінований

made in germany 5

Нет отзывов в товаре
Прочитать отзыв
ПлохоОтлично
НАПИШІТЬ НАМ