fbpx
(044) 383 49 51
(099) 566 60 68
(095) 284 91 09
Ziegler, Німеччина Жатка для кукурудзи Corn Champion S, Ziegler Завдяки рамки - адаптера кукурудзяна жатка за кілька хвилин може бути змонтована на комбайни таких м.. Product #: Ziegler based on 1 reviews

Жатка для кукурудзи Corn Champion S, Ziegler

 Конструктивні і технічні зміни забезпечують максимально довгий термін служби ріжучого сегмента. Подрібнювачі розташовані більш плоско, тому гарантують хорошу якість подрібнення. Редуктор приводу подрібнювача обладнаний обгонной муфтою зчеплення, яка запобігає поломку приводу при перезагрузках і гарантує надійність його роботи в будь-яких умовах збору врожаю.

 Подрібнювач знаходиться в максимально-оптимальному положенні, при роботі повністю покриває подаючі вальці і гарантує дрібне подрібнення стебел.

Ziegler Harvesting Maispfluecker Aggregat 0011

Подрібнювачі дозволяють якісно подрібнювати стебла кукурудзи вже з моменту потрапляння їх в русло жатки, залишаючи за собою рівномірну і коротку стерню.

Подають вальці мають вісім регульованих ножів, виготовлених зі спеціальної, зносостійкого стали.

Вальци измельчителя

Точне і двостороннє регулювання пластин відділювача качанів запобігає втраті врожаю. Пластини відділювача качанів плавно регулюються з двох сторін оператором комбайна за допомогою циліндра подвійної дії. Це економить багато часу, а водій завжди може контролювати стан пластин в залежності від розміру стебел.

Зносостійкі довгі ланцюги з лопатками для подачі качанів з автоматичним натяжним пристроєм забезпечують безперебійний збір врожаю.

Пластини

 Завдяки активним боковим шнекам підбирання полеглих стебел здійснюється набагато ефективніше, при цьому досягається висока продуктивність з мінімальними втратами качанів. Бічні шнеки за бажанням клієнта опціонально можна встановити справа, зліва або з обох сторін.

Боковые шнеки

Подставки

Фіксатори полегшують відкриття кожуха, що в свою чергу сприяє кращому доступу сервісних інженерів і безпечного технічного обслуговування. Легка конструкція машини забезпечує економію палива і підвищує швидкість збирання врожаю кукурудзи.

Адаптер

Завдяки рамки - адаптеру, кукурудзяна жатка за кілька хвилин може бути змонтована на комбайни таких марок, як:
Class, AGCO, John Deere, New Holland, Case IH, Massey-Ferguson, "Ростсельмаш" і інших виробників. За бажанням клієнта
кукурудзяну жатку можна отримати в ЕОМ-кольорі для більшості інвестних марок комбайнів.

Гумові вставки запобігають випаданню качанів на нерівних поверхнях. При цьому, втрати врожаю значно знижуються. Додаткові пластини запобігають вириванню гумових вставок. Після численних тестів ми рекомендуємо використовувати металеві кожухи і наконечники, які багато років підряд зберігають свою функціональність.

Резиновые вставки

Щоб уникнути пошкодження шин на кукурудзяній жатці встановлено посилений і підпружинений кожух, який нахиляє стерню до землі.

Пластины под жаткой

Шкала показує актуальний стан пластин і за рахунок зміни кута нахилу дозволяє оптимально налаштувати під кожен комбайнШкала прижатия

Додатково, жатка може бути укомплектована набором ножів для здійснення збирання соняшника, один комплект на один ряд. Заміна сегментів можлива в змонтованому вигляді.

Комплект под подсолнух1

Технічні характеристики:

Тип К-сть рядів Міжряддя Ширина Висота Глибина Вага
CC6K 6 70 см 4440 мм 1400 мм 2750 мм 2450 кг
CC6K 6 75 см 4700 мм 1400 мм 2750 мм 2550 кг
CC8K 8 70 см 5840 мм 1400 мм 2750 мм 2950 кг
CC8K 8 75 см 6190 мм 1400 мм 2750 мм 3050 кг

 

Крім продажу техніки і сервісного обслуговування компанія АВ-ТЕХНІК УКРАЇНА забезпечує клієнта своєчасним постачанням запасних частин до будь-якої техніки Ziegler.

Будучи світовим лідером в сфері виробництва техніки для прибирання дрібнонасіннєвих культур, Ziegler-Harvesting представляє широкий спектр техніки для збору врожаю ріпаку і пропонує великий вибір ріпакових столів для жаток з шириною захвату від 3,60 до 10,70 м. Асортимент ріпакових столів від компанії Ziegler є найбільшим на ринку, який пропонує високоефективне рішення для збору врожаю ріпаку.

Рапсовый стол

Ріжучий механізм системи Schumacher з подвійними пальцями і окремо вмонтовуваними сегментами гарантують відмінну якість зрізу.

Оцинковані бічні стінки забезпечують максимальний захист від корозії.

 

Всі переваги в одному агрегаті:

  • Надійна і міцна конструкція;
  • Вбудована гідравлічна система;
  • Можливість комплектації гідравлічними або електричними делителями ріпаку;
  • Високоякісний і точний редуктор приводу;
  • Центральний ріжучий апарат Schumacher;
  • Відносно легка вага;
  • Підходить до всіх звичайних зернових жаток CLAAS, CASE, NEW HOLLAND, SAMPO, ROSTSELMASH, AGCO, LAVERDA, JOHN-DEERE, DEUTZ-FAHR;
Игорь на 07-05-2016 08:25 PM
Очень качественная и надежная жатка. После работы с жатками Capello и Dominoni почувствовал разницу в скоросте уборки, качеству срезаи измельчения при больших сорняках. Отлично отработала 1 год с комбайном Джон Дир 9880I без каких либо притензий. Рекомендую жатку всем кто ищет качественный продукт за вминяемые деньги.
Что касается ребят с АВТ, так они молодцы. Все везут в срок как будто себе. Рекомендую!
Прочитать отзыв
ПлохоОтлично
НАПИШІТЬ НАМ