fbpx
(044) 383 49 51
(099) 566 60 68
(095) 284 91 09

Жатки ZIEGLER

Компанія ZIEGLER GmbH розпочала свою господарську діяльність в 1913 році в Німеччині. І вже сьогодні, окрім основного виробництва в Німеччині, має власні виробничі лінії по збиральній техніки в Латвії та Чехії, які відповідають найвищому технологічному стандарту якості і сучасним вимогам. Завдяки висококваліфікованим співробітникам в області електроніки, механіки та інженирії, компанія Ziegler GmbH пропонує якісне обладнання з високою продуктивністю, максимальною надійністю та інноваційним підходом.

На даний момент модельний ряд компанії представлений кукурудзяними жатками Corn Champion зі складнною та фіксованою рамою, жатками для збирання соняшнику суцільного зрізу Sunflower Champion "Row Free", активними дільниками для ріпаку та рапсовими столами. Все це обладнаний має можливість працювати з будь-якими виробниками комбайнів і варіантами жаток. Для більш зручного пересування по дорогах загального призначення компанія Ziegler GmbH пропонує транспортні візки власного виробництва.

Крім цього компанія виробляє високоточні дозатори для консервації зернових та силосу, а також дискові борони та культиватори для обробітку грунту.

Компанія АВ-ТЕХНІК УКРАЇНА є офіційним дилером компанії Ziegler GmbH на території України і поставляє весь модельний ряд техніки.

Оригінальні запасні частини Ziegler і сервісна служба компанії забезпечують надійність і довговічність роботи обладнання при будь-яких умовах експлуатації.

показать:
Жатка для кукурудзи Corn Champion S, Ziegler

Завдяки рамки - адаптера кукурудзяна жатка за кілька хвилин може бути змонтована на комбайни таких марок, як: Class, AGCO, John Deere, New Holland, Case IH, Massey-Ferguson, "Ростсельмаш" і інших виробників. За бажанням клієнта кукурудзяну жатку можна отримати в ЕОМ-кольорі для більшості відомих марок комбайнів. Кукурудзяна жатка Corn Champion Ziegler - це низький якісний зріз і висока швидкість роботи при великих бур'янах.

Жатка для соняшника SunFlower Champion, Ziegler

Жатка для збирання соняшника суцільного зрізу SunFlower Champion Ziegler, підходить до всіх моделей комбайнів і монтується за допомогою адаптера. Асортимент жаток складається з трьох моделей шириною захвату 6,0 м., 7,4 м. і 9,4 м..

НАПИШІТЬ НАМ