fbpx
PRINOTH, Німеччина Лісовий мульчер Prinoth М550m Мульчер лісовий призначений для середніх та тяжких задач при агрегатуванні із тракторами 250 к.с. Р.. Product #: М550 based on 0 reviews

Купити лісовий мульчер Prinoth M500 в Україні у офіційного імпортера

Мульчер М550

Мульчер М550 призначений для виконання тяжких та середніх задач розчистки дерево-чагарникової рослинності та агрегатуванні із тракторами 250 к.с. Завдяки зміщеній геометрії контр-різців ви отримуєте максимальну кількість подрібнення. А завдяки автоматичному натягу ременів завжди забезпечується оптимальній відбір потужності та знижується знос ременів. При використанні запатентованої системи W-кінематика можна працювати на складних рельєфах та схилах без втрати потужності. При цьому дана система стабілізації карданного валу зменшує навантаження на трансмісію енергоносія (трактора).

Лісовий мульчер М550 від avt-ukraine.com.ua

На цій сторінці нашого сайту ви можете купити лісовой мульчер Prinoth М550m. Основне призначення цього пристрою полягає в розчищенні території від невеликих деревних і чагарникових насаджень. Призначається для виконання завдань середньої і високої складності. Контрольні різці, завдяки геометрично зміщеною формі, забезпечують якісне подрібнення культур різної щільності і твердості.

Ідеально підходить для агрегатування з трактором, потужністю в 250 л / с. Автоматична система натягу ременів істотно знижує знос цих елементів, забезпечуючи максимальну потужність агрегату навіть в умовах складного рельєфу. Навантаження на трансмісію трактора буде мінімальною, завдяки унікальній системі стабілізації карданного валу. Це позитивно позначається на загальній продуктивності, сприяє збільшенню терміну служби виробу.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір лісництва, Ротоватори та іншої сільськогосподарської техніки. Щоб придбати потрібний товар або отримати додаткову інформацію за поданою техніці, зв'яжіться з нашими представниками за вказаною на сайті телефону, або скористайтеся послугою «зворотний дзвінок».

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ мульчера Prinoth М550

Робоча ширина, мм 2110 2410
Загальна ширина, мм 2500 2800
Необхідна потужність трактора, к.с. 250 250
Діаметр стовбура дерева, мм 300-350 300-350
Діаметр ротора, мм 550 550
ВВП, об/хв. 1000 1000
Кількість різців, шт. 52 60
Противоріжучі ножі 2 ряда 2 ряда
Категорія навіски, 3-ох точкова, III-IV кат. III-IV кат.
Кількість привідних ременів,шт. 4x2 4x2
Направляючі ковзання Регулювання на болтах Регулювання на болтах
Глибина обробітку, в залежності від грунту до 5-7 см. до 5-7 см.
Маса, кг 2150 2250
Наявність ходозменшувача обов’язково обов’язково
Задня штовхаюча рамка із кликами Гідравлічна/Механічна Гідравлічна/Механічна
Кількість пар гідровиходів, шт. 2/3 2/3

Нет отзывов в товаре
Прочитать отзыв
ПлохоОтлично
НАПИШІТЬ НАМ