fbpx

MaterMacc

Компанія "MaterMacc" була заснована на початку 1980-х років в Італії. Компанія спеціалізується на проектуванні та виробництві сівалок точного висіву для посіву просапних культур, таких як кукурудза, соняшник, цукрові буряки, а також механічних і пневматичних зернових сівалок для посіву зернових будь-якої фракції. Крім цього, компанія виробляє овочеві сівалки точного висіву, розкидачі мінеральних добрив, просапні культиватори та плуги.

Компанія "АВ-ТЕХНІК УКРАЇНА" як офіційний представник виробника, поставляє на ринок України весь спектр продукції, що випускається.

показать:
Сівалки MS 4100 - анкерні

Навісні пневматичні сівалки точного висіву MS 4100 - це анкерні сівалки простої конструкції, які не вимагають спеціальних навичок в налаштуванні. Використовуються при посіві просапних культур по підготовленому грунту. Агрегатуються із тракторами потужністю від 40 к.с. до 110 к.с., в залежності від кількості рядів.

Сівалки MS 8100 - дискові

Навісні вакуумні сівалки дискового типу MS 8100 - оптимально підходять для посіву як по обробленому грунті так і для роботи з мінімально обробленим грунтом і для прямого посіву.

Сівалки MS 8100 PT - причіпні

Причіпна сівалка точного висіву дозволяє використовувати трактор малої потужності і вантажопідйомності. Посів можливий як і по підготовленому грунті так і по "нулю".

Сівалки MS TWIN ROW - створені для збільшення врожайності

Новинка способу висіву в Україні. Двохрядковий посів просапних культур. Подвійні апарати. Висів насіння у шаховому порядку. Збільшення врожаю на 10 - 15%. Трактор потужністю 100 - 250 к.с.

НАПИШІТЬ НАМ