fbpx
Rubin-600, аналог Lemken Rubin 9/600 KUA Коротка дискова борона Рубін-600 забезпечує у важких грунтових умовах інтенсивне і рівномірне перемі.. Product #: Рубін based on 0 reviews

Rubin-600, аналог Lemken Rubin 9/600 KUA

Коротка дискова борона Рубін-600 забезпечує у важких грунтових умовах інтенсивне і рівномірне перемішування органічної маси і грунту, при цьому значно знижуючи втрату вологи від випаровування.

Таким чином, Рубін найкраще підходить для поверхневої, але в той же час рівномірної стерньової обробки грунту при високій робочій швидкості. Агрегат призначений для експлуатації на легких, середніх і важких грунтах.

На відміну від нерухомих робочих органів традиційних стерньових культиваторів, два ряди зубчастих напівсферичних дисків, розташованих на короткій дисковій бороні Рубін, особливо перемішують грунт і рослинні залишки.

Завдяки оптимальній формі напівсферичних дисків і великому куту атаки, при роботі дискатори вже на глибину 7 см. досягається постійна суцільна обробка. При контакті з перешкодою, таким як камені, напівсферичні диски незалежно один від одного можуть відхилятися вгору. Цьому сприяє продумана конструкція кріплення стійки до рами. Висока робоча швидкість агрегату до 15 км / год забезпечує інтенсивне перемішування землі з рослинними залишками і завдяки цьому досягається велика продуктивність.

Тип агрегата напівнавісний
Робоча ширина м. 6.0
Робоча швидкість км/год 10-15
Глибина обробітку см. 16
Продуктивність, га/год. 6.0-9.0
Діаметр дисків мм. 620
Маса кг. 6180
Габаритні розміри в робочому положені мм. 8150х6700х1900

Агрегат Рубін-600 є аналогом дискової борони Lemken Rubin 9/600 KUA. Але не дивлячись на це, ресурсність роботи агрегату становить не меньше 3000 га. обробки площі без технічного обслуговування (заміни деталей). Що показує відмінні показники в співвідношенні "ціна" - "якість" в даному класі грунтообробної техніки. Всі запасні частини взаємозамінні з оригіналом.

Завдяки оснащенню пристроєм навішування, можливо агрегатування з пневматичної сівалкою Солітер 9/600 КА, аналогом сівалки LEMKEN SOLITAIR 9/600KA.
Використання дискатора Рубін-600, в технології обробки грунту дозволяє знизити витрати на обробіток с/г культур, відновити гумусний шар, підвищити родючість грунту.

Нет отзывов в товаре
Прочитать отзыв
ПлохоОтлично
НАПИШІТЬ НАМ