fbpx

CANCELA

Компанія "АВ-ТЕХНІК УКРАЇНА" відкриває нові горизонти українському споживачеві техніки і на правах офіційного постачальника в Україні представляє Вам іспанського виробника - TMC CANCELA.

TMC CANCELA - виробляє виключно обладнання лісового та сільськогосподарського призначення.

Лінійка машин для подрібнення була розроблена для забезпечення максимальної продуктивності і якості фермерам, які націлені на отримання максимальної ефективності в повсякденній роботі. Лінійка цих машин показала найвищі результати у подрібненні сільськогосподарських залишків рослин і утворення поверхневого шару на полі. Машини даного модельного ряду мають різну потужність і робочу ширину. Мульчувачі серії TJL спеціально розроблені для трави, пожнивних залишків (кукурудзи ...) і рису, а моделі TJ, TJS, TJG, TJP і TJR більшою мірою спрямовані для мульчування пожнивних залишків на полях з пшеницею, кукурудзою, соєю, соломою, соняшника, рису та інших злакових культур.

Ці машини відомі своєю безперебійністю в роботі, а також високим ступенем різнобічності застосування і надійності в роботі завдяки всім впровадженим компанією TMC CANCELA технологіям і можливостям різних конфігурацій і комплектацій.

показать:
Cancela "TJ"

Подрібнювач серії TJ - навісний. Робоча ширина від - 2,0 м до 3,2 м. Трактор потужністю від 80 к.с. до 160 к.с.

Cancela "THP"

Подрібнювач серії THP - навісний. Робоча ширина - 5,4 м і 5,8 м. Трактор потужністю - 150 к.с. і 180 к.с.

Cancela "TJG"

Подрібнювач серії TJG - навісний. Робоча ширина - 3,6 м і 4 м. Трактор потужністю - 160 к.с. і 180 к.с.

Cancela "TJP"

Подрібнювач серії TJP - навісний. Робоча ширина - 4,8 м і 6,1 м. Необхідна потужність трактора - 160 к.с. і 180 к.с. Максимальна потужність - 270 к.с.

Cancela "TJR"

Подрібнювач серії TJR - навісний або причіпний. Робоча ширина 8,3 м. Необхідна потужність трактора - 275 к.с. Максимальна потужність - 475 к.с.

НАПИШІТЬ НАМ