fbpx
(044) 383 49 51
(099) 566 60 68
(095) 284 91 09

Запасні частини

ТОВ “АВ-Технік Україна» компанія, яка головним чином спеціалізується на поставці запасних частин до сільськогосподарської іноземної техніки. Всі механізми та агрегати мають властивість зношуватись і виходити з ладу, тому для сільгоспвиробників дуже важливо завжди мати надійного партнера по запасним частинам, який швидко може поставити необхідну запасну частину. Виходячи з потреб наших клієнтів ми пропонуємо як оригінальні так і альтернативні запасні частини європейської якості.

Головними напрямками роботи нашої компанії є поставки запасних частин та розхідних матеріалів до техніки таких відомих брендів: MASCHIO GASPARDO, MATERMACC, AMAZONE, KINZE, GREAT PLAINS, KRONE, TECNOMA, RAUCH, KUHN, SAMASZ, CASE, CLAAS, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, VERSITALE (Ростсільмаш), RABE, LEMKEN, ALPEGO, MANITOU та інші.

Термін поставки запасних частин складає 10-14 днів.

Крім брендованих запасних частин спеціалісти компанії завжди запропонують на вибір клієнта альтернативні запасні частини та розхідні матеріали (масла та мастильні матеріали, охолоджуючі рідини, фільтра, підшипники, ремені, ланцюги та інші матеріали), що завжди в наявності.

Вам залишилося лише зателефонувати та переконатися у надійності та професіоналізмі працівників ТОВ «АВ-Технік Україна».

НАПИШІТЬ НАМ